Informacja dla kandydatów na studia

18/04/2017

Drodzy młodzi pianiści, kandydaci na studia.

12 i 13 maja odbędą się Dni Otwarte, w czasie których będziecie mogli poznać choć trochę naszą Uczelnię, a także nas- pedagogów Wydziału. Wybór miejsca studiów i wybór profesora jest niezwykle ważny.Jest to decyzja życiowa. Mimo, że uczelnie stały się instytucjami o skomplikowanej strukturze, to nadal najważniejsza jest relacja ,,mistrz-uczeń”.                           Niektórych pedagogów znacie z kursów, z krążących opinii. Jak więc dokonać wyboru? Nasze zajęcia ze studentami to oficjalnie wykłady, a wykłady są otwarte dla wszystkich chętnych. Zapraszamy do osobistego uczestniczenia w naszych lekcjach, do przyjrzenia się nam w codziennej pracy, nie tylko w ramach Dni Otwartych.  To chyba najlepszy sposób zweryfikowania wyobrażeń i opinii. Może też stać się łatwiejszym sposobem na nawiązanie osobistego kontaktu. I co ważne- jest formą, która nikogo do niczego nie zobowiązuje. Zachęcam do skorzystania z  naszego zaproszenia ( od 20 kwietnia).

Poniżej umieszczony jest grafik naszych zajęć. Chętni proszeni są o wcześniejsze sprawdzenie, czy zajęcia danego pedagoga z pewnością się odbędą ( czasem są przełożone ze względu na działalność artystyczną i pedagogiczną poza uczelnią).

Kierownik Katedry Fortepianu, prof. dr hab. Jerzy Sterczyński

zrzut-ekranu-2017-04-18-o-11-17-38